Problemy ze snem, odżywianiem a myśli samobójcze

Witam, od 3 lat nie potrafię podjąć konkretnych decyzji co do mojego życia, już drugi raz zmieniam studia, nie potarfię się na nich skupić, jestem przerażona tym co przyniesie przyszłość, nie potrafię się także zaangażować w związki, już 2 razy w przeciągu dwóch lat lądowałam w szpitalu ze względu na zaburzenia odżywiania, zasłabnięcia, wielu lekarzy mówi że to powody nerwicowe, źle sypiam, zazwyczaj zasypiam bardzo późno i mam problemy ze wstawaniem. Miewam myśli samobójcze, jak źle to wygląda?

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu psychoterapii.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ - np.: Poradnia Zdrowia Psychicznego lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.

Źle na tyle, że powinna się pani umowic na konsultację psychologiczną. Polecam psychologa poznawczo-behawioralnego i podjęcie z nim terapii. Pani problemy są długotrwałe, a stosowane metody radzenia sobie z nimi najwyraźniej niewystarczające. Stąd potrzeba kontaktu z obiektywną osobą, która pani pomoże. Pozdrawiam