Prośba o interpretację wyników CT głowy

Proszę o interpretacje wynikow ct glowy badanie przedi po wzmocnieniu kontrastowym. niedorozwoj zatoki klinowej, brak pneumatyzacjii wyrostkow sutkowych zaniki korowo-podkorowe w placie czolowym prawym niewielki ok 8mm obszar hipodensyjny o charakterze poudarowymuklad komorowy nieco szerszy odpowiednii do zanikow struktury srodkowe bez przemieszczen na dodatek wystepuje uciazliwy bol glowy po lewej stronie i jaki lek bylby pomocny przy takim tepym bolu glowy dziekuje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zmiany opisywane w TK głowy są bardzo nieswoiste i mogą być źródłem dolegliwości bólowych, lecz w celu dokładnej interpretacji otrzymanych wyników musi się Pani udać do lekarza, który zlecił badanie i zna całą Pani historię choroby. Pozdrawiam