Proszę o wyjaśnienie wyniku USG tarczycy

Proszę o inerpretację wyniku usg tarczycy: Wym.:płat prawy 17x16x43mm, płat lewy: 18x16x48mm. Cieśń: szer.6mm. Tarczyca niepowiększona, o nieco obniżonej echogeniczności miąższu, z drobnymi hypoechogennymi obszarami. TSH 1.71 T4-0,92; T3-4,65. Wizytę u endokrynologa mam za rok i nie wiem czy te wyniki są wskazaniem do wizyty pywatnej w szybszym terminie. Kobieta, 39 lat

Lek. Bartłomiej Grochot

W wynikach badan które Pani podała nie ma nic niepokojącego. Oczywiście należy je intepretować wspólnie z objawami klinicznymi oraz wynikami innych badań.