Przedwczesny wytrysk - co mogę zrobić?

Mam 18 lat i mój problem polega na tym, że wystarczy kilka ruchów w pochwie, a już mam wytrysk. Czasem jest to 5-10 s,a czasem 3-5 min. W sumie miałem tylko 3 stosunki powyżej 30 min. (na ponad 200) bez żadnych wspomagaczy. Z partnerką używaliśmy zawsze prezerwatyw. Według Waszego poradnika mam wytrysk zbyt wczesny stopnia I. Technika "start i stop" odpada na wstępie. Nie jestem na tyle silny psychicznie, by co chwilę zatrzymywać się w czasie stosunku. Podniecenie partnerki też spada wtedy niewyobrażalnie i oboje nie mamy już ochoty na seks. Po tylu nieudanych stosunkach, gdy przed kolejnym zastanawiałem się czy będzie dobrze z nastawieniem na "tak", pełnym rozluźnieniem itp., stosunek trwał własnie 3 do 5 min. Nigdy dłużej. Mam też problem z utrzymaniem wzwodu (kilka razy zdarzyło się, że nie mogłem go osiągnać wcale, ale myślę, że to przez zmęczenie). Co mogę zrobić w tym kierunku? Do lekarza nie chcę się udać. Spaliłbym się ze wstydu. W internecie jestem przynajmniej anonimowy. Proszę o radę, ewentualnie jakie owoce mógłbym jeść, jakie stosować leki.
18 LAT ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

stopień I zazwyczaj leczy się terapią, co za tym idzie konieczne jest spotkanie z terapeutą. Rozumiem, że się Pan wstydzi. Mimo to proszę przezwyciężyć opór i udać się do seksuologa. Ci lekarze i psycholodzy nie spotkają się z tym problemem pierwszy raz i umieją podejść do pacjenta z wyrozumiałością. W razie potrzeby przepiszą też leki - inhibitory zwrotnego wychwytu serotoniny (których w inny sposób Pan nie dostanie). Zwlekanie tylko pogłebi Pana frustrację

Doraźnie mogę Panu polecić stosowanie prezerwatyw i żeli wydłużających stosunek, dostępnych w aptekach i drogeriach.