Przerwa w zażywaniu tabletek antykoncepcyjnych a rozpoczęcie nowego blistra

Witam z trzeciego blistra niezazylam 10tej 11,12,13,14,15 stej tabletki pojawilo sie krwawienie co robic dokonczyc reszte tabletek czy zaczac nowe opakowanie w dniu krwawienia ??? Prosze o szybką odp dziekuje i pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Sugeruję poczekać do następnego krwawienia, a do tego momentu stosowanie innej formy antykoncepcji.