Przewlekłe i powracające infekcje u 17-miesięcznego dziecka

Witam Moj syn ma 17 miesiecy:( pierwszy rok zycia był na diecie bezmlecznej ( po roku wszystko minęło i mały chętnie zjada produkty mleczne :) od 1.5 msc chodzi do przedszkola i ma ciagle infekcje od zapalenia spojówek po zapalenie uszu grypa jelitowa prrziebienia itd teraz walczymy z katarem i kaszlem:( jednak maly od kilku dni robi dziwne kupki biało żółte i bardzo śmierdzące:( ma okropne gazy i wzdety brzuszek widze ze go boli ... nie wiem czym to jest spowodowane???

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Po pierwsze nie wiadomo co minęło po pierwszym roku życia jeśli były to zmiany skórne i alergia na mleko dziecko wymaga wykonania badan alergologicznych ige swoiste panel mieszamy wziewne pokarmowy 27 alergenów z krwi i ige całkowite. Z wynikami należy udać się do alergologa.