Przewlekłe zmęczenie, lewostronne bóle i wynik MR kręgosłupa

Nie moge pracowac ciagle zmeczenie bóle Lewostrone. MR kregosłupa warstwach 4mm : Obnizenie wysokosci trzonu L4 w czesci tylno-lewo bocznej z 28 do 22mm I tu mam wlasnie bol moze TK zrobic ?. dyskretne takze w trzonach L3 i L2 na poziomie L3-L4, L4-L5, L5-S1 niewielkie zmiany typu bulging tarcz miedzy kregowych bez cech konfliktu ze strukturami nerwowymi.Struktura najpewniej torbiel,w miaszu nerki lewej. Leczy sie to jakos ? albo rente bym dostal ? wystepuja objawy piramidowe,eeg nieprawidlowe

Aleksander Ropielewski

Sam wynik rezonansu nie jest prawidłowy i może odpowiadać opisanym objawom. Więcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania przedmiotowego. Z racji na występowanie objawów pozapiramidowych i nieprawidłowości w eeg doszuiwałbym się innej przyczyny niż zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa jako powodu dolegliwości, dlatego sugeruję kontakt z neurologiem.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie oraz łącznie przeanalizować wynik badania. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.