Przewlekły kaszel u dziecka

Witam!Mam pytanie mój synek pokasłuje już 3 tygodnie nie wiem co mu jest byłam u lekarza i przepisał tylko syropy które mu podawałam.W dzień kaszle a w nocy śpi jak aniołek nie wiem co mu może być proszę pomóżcie mi

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany kaszel najpewniej jest konsekwencją infekcji dróg oddechowych. Proszę skonsultować się zatem z lekarzem pediatrą, który zbierze wywiad, zbada dziecko oraz wdroży właściwe leczenie.