Przybieranie na wadze i wyniki badania hormonów oraz stany depresyjne

Mam 35 lat. Po 2 dziecka (6 lat) tylko tyję. Dużo ćwiczę mimo to waga nie spada. Od 11.02.2011 do 17.11.2015 nosiłam wkładkę hormonalną, przez ten czas okres nie występował. Badania tarczycy wykazały guza płata pr. 11,7x9x8mm, TSH3gen-1,75,fT4-13,48,fT3-4,50,ANTY TG-26,53,ANTYTPO-6,44, kortyzol (godz. 9) 395,9, ESTRADIOL 118,9, PROGESTERON 45,99, TESTOSTERON 1,26. Mam problemy z nadmiernym owłosieniem, stany depresyjne, zniechęcenie, Czy coś mi dolega?

Witam Panię,
z tymi problemami proponuję udać się najpierw do endokrynologa, póxniej do psychiatry. Być może Pani stany depresyjne są związane z Pani nadwagą, a zaburzenia hormonów mają inne źródło. Badania wydają się byś wporządku, ale mimo wszystko najpierw jeszcze szczegółowe badania, a później ewentualnie dieta

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza endokrynologa celem leczenia oraz do lekarza psychiatry, który zweryfikuje czy istniejące stany depresyjne są wynikiem zab. hormonalnych czy też do nich współistniejące.