Przyczyna braku ciąży podczas częstych stosunków

witam mam 36lat , urodziłam trojke dzieci przez ciecia cesarskie, ostatni poród miałam 6 lat temu , teraz z partnerem chcieli bysmy miec jeszcze jedno dziecko , ale od dwóch miesiecy kochamy sie prawie codziennie i on konczy we mnie i nie jestem w ciazy, okres mam regularny, czy przyczyna moze byc gdy zrobimy jeden stosunek a za pól godz drógi, ale drogim stosunkiem nie konczy we mnie , czy inna przyczyna jak partner pije piwo ,

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wymienione okoliczności nie mają raczej związku z utrudnionym poczęciem. Wobec 3x cięć cesarskich w przeszłości sugerowałbym w pierwszej kolejności skonsultować decyzję o kolejnym dziecku z ginekologiem, ponieważ ryzyko wystąpienia powikłań w trakcie ciąży jest w tej sytuacji podwyższone.