Nieskuteczne starania o dziecko po 6 latach od ostatniego porodu

witam mam 36 lat urodzilam trojke dzieci ostatni poród mialam 6lat temu chcielibysmy jeszcze jedno dziecko miec ale nie wiem dlaczego nie moge zajsc od dwóch miesiecy mój maz konczy we mnie stosunek i nie jestem w ciazy ,co moze byc przyczyna czy czeste uprawianie sex jak jeden stosunek odbedzie sie i za pol godz naprzykład drogi to jest przeszkoda ,

Witaj.
Zwykle należy próbować rok, dopiero wtedy rozpoczyna się diagnostykę. Jednak w twoim wieku (po 35 r.ż.) - okres ten skraca się do 6 miesięcy. Jeśli po tym czasie nie będzie ciąży - ginekolog.