Przyczyny kłucia po lewej stronie

Mam 20 Lat od kilku tygodniu po lewej stronie w okolicy dolnej czesc zeber czuje klucie ktore wielokrotnie promieniuje w okolice nerek. i mostka Jakie moga byc tego przyczyny

Lek. Katarzyna Szymczak

Przyczyn może być wiele, przede wszystkim należałoby wykluczyć sercową przyczynę dolegliwości, ale ból może mieć takie pochodzenie nerwowe, mięśniowe, kostne czy promieniować od innych narządów, np.nerek. Radzę udać się do lekarza, który po badaniu zdecyduje o niezbędnych badaniach.
Pozdrawiam