Przyjmowanie wyciągu z dziurawca a stosowanie leków na przeziębienie

Witam. Od 3 tygodni regularnie zażywam popularny wyciąg z dziurawca FORTE. Jednak przeziębiłem się i dopadła mnie gorączka. Moje pytanie brzmi, czy przyjmując regularnie wyciąg z dziurawca, mogę jednocześnie zażyć paracetamol lub ibuprofen. Który z nich i czy wogóle jest to bezpieczne, ewentualnie po jakim czasie od odstawienia dziurawca?

Witam. Jeśli już musi Pan zastosować jeden z tych dwóch leków to proponowałbym ibuprofen. Po 2-3 dniach od odstawienia nie powinno dojść do interakcji