Przytkane ucho i katar a operacja ginekologiczna

Mam wyciete migdały juz 10 lat a wyplułam teraz rope z gardła. Nadmieniam, ze non stop mam przytkane ucho i po gardle spływa mi katar. W poniedziałek mam operacje ginekologiczną czy to moze byc przeszkoda do tej operacji

Lek. Katarzyna Szymczak

Przeziębienie nie jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do zabiegu, ostateczną decyzję po badaniu podejmie ginekolog w dniu zabiegu.
Pozdrawiam