Realizacja recepty na tabletki antykoncepcyjne

Mam takie pytanie, otóż wystawiono mi receptę na której data wystawienia jest 5 marzec a data realizacji od dnia jest pusta.. chodzi o tabletki antykoncepcyjne gdyż pan doktor wystawił mi 2 od razu jedną zrealizowałam i teraz nie wiem czy recepta wystawiona 5 marca jest jeszcze ważna... na niej jest tylko data wystawienia a data realizacji od dnia jest pusta, czy mogę sama sobie wpisać tą datę czy ona jest już nie ważna?

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety powyższa recepta nie jest już ważna i nie może Pani dopisać daty. Proponuję udać się do lekarza ginekologa lub lekarza rodzinnego.