Rokowania przy oponiaku piaszczakowatym

Witam Mój wynik z TK głowy brzmi:przymózgowy wścisłej łączności z łusk ą kości ciemieniowej prawej silnie wysycona zmiana przymózgowa o wymiarach 11 x7 mm.Najpewniej oponiak piaszczakowaty.Jakie są rokowania i jak się to leczy ?

Witam serdecznie,

Oponiaki są najczęstszymi nowotworami łagodnymi mózgu, które są zwykle łatwe do zoperowania. Jest on zazwyczaj łagodny więc rokowania są bardzo dobre.
Najlepiej jakby udała się Pani do lekarza neurochirurga w celu konsultacji oraz ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.