Ropa wydobywająca się z dziąsła po ekstrakcji ósemki

Witam. Dwa lata temu miałem wyrywaną dolną ósemkę . Dziąsło jest prawie zagojone , lecz nie do końca.Przez cały ten okres z tego miejsca w niewielkich ilościach wydobywa się ropa. Nic mnie nie boli jedynym objawem jest wydzielina z tego miejsca. Tydzień temu byłem u swojej pani stomatolog. Po zrobionym zdjęciu panoramicznym i wykluczeniu jakiś pozostałości w ranie,przepisała mi metronidazol, po czterech dniach stosowania ropa dalej leci. Proszę o poradę co dalej robić?

Proszę o wszystkim opowiedzieć swojemu lekarzowi , być może trzeba dokładnie wypłukać ranę.