Ropa wydobywająca się z zęba a badania krwi

Boję się o stan moich wyników:((Proszę o interpretację ich. Nie wiem czy wyniki mogą bys spowodowane tym, iż od lipca mam problem z zębem który jest leczony i mam na nim taki płat z którego leci ropa, ale jest to leczone:( RDW ↑ 14,4 % 11,5 — 14,0 Płytki krwi 271 K/µl 150 — 450 PCT 0,22 % 0,20 — 0,50 PDW 12,5 % 8,0 — 18,0 MPV ↓ 7,9 fl 8,0 — 12,0

Witaj,
Jesli od lipca jest wysiek ropny i sie utrzymuje to proponuje skonsultować sie z innym lekarzem, bo taki stan musi byc jak najszybciej wyleczony. Jesli mimo leczenia nadal jest wysiek ropny nalezy rozwazyc usuniecie zeba. Od lipca to prawie dwa miesiace. Posiadanie stanu ropnego przez tak dlugi czas powoduje niszczenie kosci i infekowanie innych zebow jak rowniez rozsiew bakterii na caly organizm. Wyniki krwi nie wygladaja zle.
Zycze powodzenia Aleksandra Bąk