Rozchwianie emocjonalne spowodowane stresem

jestem rozchwiana emocjonalnie..Nie mam na nic siły, ciągle jestem przemęczona, rozdrażniona, towarzyszy temu obniżony nastrój. Mam potwornie stresującą pracę...dość intensywną. Ostatnie 2 tygodnie pracowałam non stop od 9 do 21.30-22.00...to tego olbrzymia presja...Są sukcesy ogromne, ale przestały mnie one cieszyć. Ostatnio w pracy się popłakałam na oczach pracowników, nie panuję nad nerwami... Do tego dochodzi złe samopoczucie... Jak mam to zmienić?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza