Problemy w młodym małżeństwie

Wyszlam za maz dwa miesiace temu i choc maz jest dla mnie dobry i dobrze sie dogadujemy to dusze sie w tym malzenstwie

Witam,
podała Pani bardzo mało informacji. Zmiana sytuacji życiowej jaką jest małżeństwo czasem bywa problematyczna, potrzeba czasu by odnaleźć się w nowych rolach. Jeżeli jednak odczuwa Pani dyskomfort można pomyśleć nad psychoterapią. Mogą się Państwo udać na konsultację do terapeuty par lub indywidualnie.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza