Różnice odżywcze pomiędzy płatkami owsianymi błyskawicznymi a normalnymi

Czy płatki owsiane blyskawiczne są równie zdrowe jak zwykłe owsiane?

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl

Witam
Wszystkie produkty błyskawiczne, są zawsze mniej bogate w substancje odżywcze, ze względu na technologię ich produkcji. Im coś jest mniej przetworzone tym zawsze posiada więcej mikro i makroelementów.
pozdrawiam

Dzień dobry. Produkty o wysokim stopniu przetworzenia z reguły posiadają niższą wartość odżywczą. Dłuższe uczucie sytości zapewnią płatki owsiane, które nie będą błyskawiczne.
Po ogólne wskazówki żywieniowe i przepisy zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska