Różowe plamienie, brak miesiączki a możliwe przyczyny

Pomocy !!!!! !!!!!! Wczoraj powinnam mieć okres ostatni miałam 11 stycznia owulacja 26-27 stycznia bo 25 wykonałam test owul i był pozytywny ... Nie mam czekam ... Test negatywny !!!!! Ale od wczoraj mam śluz różowo jasny na wkładce z niteczka krwi to nie krew tylko śluz z krwią lub różowy !!! Co sie dzieje ??? Pomocy

Małgorzata Panek

Test ciążowy jest wiarygodny, gdy został wykonany po 14 dniach od stosunku bez zabezpieczenia. Niewielkie krwawienie w spodziewanym terminie miesiączki może być krwawieniem implantacyjnym. Proszę wykonać test ciążowy i udać się do ginekologa.
Pozdrawiam