Rozregulowane hormony a planowanie ciąży

witam. mam takie pytanie. staramy się z mężem, o potomstwo. od ponad 2 lat. i nic nie wychodzi. mam misiaczki nie regularne, lub czasami i zdarzy się ze i miesiąc nie mam. domyślam się, że moge mieć rozregulowane hormony, leczto tylko domysły nic po za tym... byłam u lekarza lecz on chciał nam zrobić serie 3-miesieczna, ale jest taki problem ze mąż jest aktualnie za granicą. i czy mogę domagać się badań jakiś czy cos. bo juz sami nie wiemy co mamy robic w tej sprawie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa zajmującego się z pomaganiem rozrodu. Warto jest wykonać badania hormonalne pani oraz badanie nasienia u partnera