Ryzyko ciąży w wyniku stosunku dzień przed planowanym okresem

jezeli uprwaialam seks z chlopakiem dzien przed dniem w ktorym powinnam dostac miesiaczke, to mimo iz moglo dojsc do zaplodnienia to dostane ten okres ktory powinnam dostac jutro? z gory dziekuje za odpowiedz

Piotr Pilarski

Ciąża jest mało prawdopodobna, jeśli pojawi się okres to to praktycznie wyklucza ciąże.

Pozdrawiam.