Ryzyko zajścia w ciążę a petting

Razem z moją dziewczyną uprawiałem petting i przeniosłem na swojej ręce do jej narządów rodnych trochę preejakulantu, dzień później dostała okres, który powinna dostać tydzień później bo ma regularne cykle trwające około 28-30 dni (około 15 dnia każdego miesiąca dostaje miesiączki a tym razem dostała 9 dnia).

Moje pytanie brzmi czy istnieje możliwość zapłodnienia preejakulantem i czy to krwawienie, które jak mi wiadomo było obfitsze niż zawsze mogło być krwawieniem śródcyklicznym czy była to raczej miesiączka i czy istnieje możliwość aby zaszła w ciąże? Od tego zdarzenia minął prawie miesiąc, wczoraj powiedziała że bolą ją piersi, pomyślałem że może to dlatego że będzie miała okres w przeciągu najbliższych dni. Dopiero zaczynamy wchodzić w sferę współżycia, nasze zachowanie było nieodpowiedzialne.
Proszę o pomoc.

Witam serdecznie.

Preejakulat może zawierać nieznaczne ilości plemników, o znacznie upośledzonej ruchliwości, co obniża ich zdolność do zapłodnienia. Ryzyko zajścia w ciążę jest bardzo małe.
Krwawienie, które się pojawiło było najprawdopodobniej przyspieszoną miesiączką. Taki pojedyńczy epizod nie jest jeszcze objawem do niepokoju.

Ze względu na to, że istniała możliwość zajścia w ciążę proponuję wykonanie testu ciążowego.
W przypadku dalszych wątpliwości konieczna będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam