Seks przed miesiączką a ryzyko zajścia w ciążę

Uprawiałam seks z moim chłopakiem 6 i 4 dni przed dostaniem okresu bez zabezpieczena. Mam cykle regularne po 28 dni i wypadają idealnie. jutro mam dostać okres i boje sie czy jest jakies ryzyko ciąży? są to dni niepłodne i mam nadzieje ze nie mam powodów do obaw

Renata GrzechociĹska

Proponuję poczekać do miesiączki. Proszę pamiętać, że stres też może wpływać na jej opóźnienie. W przypadku nie pojawienia się miesiączki proszę wykonać test ciążowy.