Senność u 30-latka

MOJ CHLOPAK MA 30 LAT PRACUJE FIZYCZNIE A POZA PRACA NIE ROBI NIC BO CAŁY CZAS SPI. NA POCZATKU MYSLALAM ZE TO ZE ZMECZENIA ALE WYDAJE MI SIE ZE PRZYCZYNA LEZY GDZIE INDZIEJ. GZIE SIADZIE TAM SPI POTRAFI ZASNAC NAWET PODCZAS ROZMOWY. PROBLEM NASILIL SIE JAKIES 8 MIESIECY TEMU. ROBILISMY BADANIA NA CUKIER WSZYSTKO JEST W PORZADKU. GDZIE SZUKAC POMOCY???

Jeśli wykluczone zostaną przyczyny medyczne (i tylko pod takim warunkiem), warto skonsultować się wówczas z psychologiem, psychoterapeutą i zbadać podłoże psychosomatyczne takiego zachowania.