Silne bóle głowy, sztywnienie karku, nudności i osłabienie a ugryzienie przez kleszcza

Byłam ukąszona przez kleszcza we wrześniu. 5 tygodni pózniej zaczęłam miec bóle głowy i ogluchlam. Czulam sie słabo i miałam wszelkie symptomy przeziebienia, grypy łącznie z potami, katarem, kaszlem i osłabieniem. Po obejrzeniu uszu lekarz stwierdził, ze uszy sa "czyste" a na przeziębienie otrzymałam penicylinę. Po kursie peniicyliny objawy pozostały. Po 2 .Dostalam antybiotyk, ktory po 7 dniach sie skończył. Mam bardzo silne bole glowy,sztywny kark,nudnosci i oslabienie. Co mam zrobic?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego,w celu znalezienia przyczyny tych dolegliwości i włączenia leczenie. Sztywność karku i nudności mogą sugerować zapalenie opon mózgowo - rdzeniowych.
Pozdrawiam