Silne bóle pod łopatką promieniujące do piersi i szyi

witam, od paru miesięcy odczuwam silne bóle pod lewą łpatką, promieniują do piersi, szyi, mam skoliozę, ale ucisk w klatce piersiowej jest bardzo mocny, po zjedzeniu każdego posiłku pojawia się silne bicie serca.Mam 33 lata..

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę zgłosić się do lekarza, Pani objawy wymagają diagnostyki. Ból może być powodowany skoliozą ale trzeba wykluczyć inne przyczyny.
Pozdrawiam