Co oznaczają bóle w klatce u 19-latka?

Witam mam 19 lat od 2 dni mam długie bóle w klatce piersiowej po lewej stronie ten ból promieniuje do lewej łopatki Bółe są w miare silne nigdy wczesniej nie miałem takich bólow dodam ,że od zawsze długo siedziałem przy komputerze i garbie sie mam widocznego garba boje się ponieważ Wyczytałem ze moze byc to rozwarstwienie aorty piersiowej i nie wiem czy udać się do lekarza.

Witam, opisane dolegliwości mogą świadczyć o zmianach w kręgosłupie piersiowym ale to wymaga wyjaśnienia na wizycie stacjonarnej na której zostanie u Pana wykonanie badanie fizykalne z diagnostyką obrazową.

Druga istotną sprawą jest bóle w klatce piersiowej które wymagają diagnostyki kardiologicznej która potwierdzi lub wykluczyć chorobę naczyniowo sercowe.

Wskazana konsultacja kardiologa plus ortopedy.

Pozdrawiam