Silny ból na dole pleców po prawej stronie
Witam,mam pewien problem, a mianowicie nie codziennie mam straszny ból na dole pleców po prawej stronie. Tak jakby mi strzykało nie moge podniesc nogi do góry musze nią powłuczac bo strasznie boli jak podnosze ból promieniuje do pułdupka i uda.Czasami jest taki strzykający. Robiłam rtg kregosłupa wszystko ok.

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Przeciążenie mięśniowe? Sugeruje leki przeciwzapalne przez kilka dni, jeśli ból nie ustąpi konsultację ortopedyczną.
Pozdrawiam