Skąd u mnie powolny przyrost zarodka?

Powolny przyrost zarodka. Witam. W zwiazku ze jestem po 3 poronieniach jestem pelna obaw. Z nerwow nie zapytalam lekarza. W 6 tyg 3 dni od OM zarodek mial 0.59 cm. W 8.3 dni tylko 1.05 wg Usg 7.1 dni. Biore dufaston acard i clexane 0.40. Na obu wizytach bilo serduszko. Czy mam się czym martwic?Ostatnia miesiączka 23.09. 2017 cykle 28-31 dni. W badaniach gen stwierdzono mutacje genu mthfr w obu allenach. Mam zdrowego synka. Ciąża bez lekow. Dziękuję za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje spokojnie czekać i kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego ciążę. .