Skąd w pęcherzyku mogła się zgromadzić krew?

Witam serdecznie Staramy się z mężem od 2 lat o dziecko, ostatnio jak byłam na wizycie u ginekologa, zrobił USG. Powiedział, że owulacja była, ale w pecherzyku zgromadziła się krew i dał mi duphaston. I moje pytanie jest następujące, skąd mogła się tam zgromadzić krew? Czy jest to sytuacja której powinnam się obawiać? Po co dostałam duphaston? I ostatnie najważniejsze dla mnie pytanie czy nadal jest szansa, że tym razem mogło się w końcu udać? Wiem, że powinnam zapytać o to wszystko na wizycie, ale cała ta sytuacja mnie zestresowała i jakoś nie zapytałam. Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

lek jako wspomaganie poziomu progesteronu i utrzymanie Ew ciąży , proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do ginekologa