Skąpe plamienie a miesiączka

Mam nieregularne miesiączki,jakoś w niedzielę miałam dostać okres.Brzuch bolał mnie mniej więcej od tego czasu, ale plamienie pojawiło się dopiero wczoraj (wtorek) popołudniu(zawsze dostawałam rano) i była to mała plamka.Przez resztę dnia już nie wystąpiło, a ja uznałam, że to skąpy dzień pierwszego dnia okresu i wieczorem przyjęłam pierwszą tabletkę antykoncepcyjną.Dzisiaj nie wystąpiło nawet najmniejsze plamienie - czy to rzeczywiście miesiączka?(termin by się zgadzał) Czy brać tabletki dalej?

Renata GrzechociĹska

Witam.
O jakie tabletki Pani pyta? Zapewne nie jest to miesiączka a plamienie, które może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi lub innymi przyczynami.
Pozdrawiam