Skrzep w oku i choroba nadciśnieniowa

Szanowy Panie, W zwiazku ze skrzepem w oku (dosc pozno stwierdzonym) i choroba nadcisnieniowa trafilem do szpitala na zastrzyk, ktory nieznacznie poprawil stan widzenia. Lekarz zasugerowal leczenie laserem wysokiej jakosci. Nie wskazal czy i gdzie moge sie zglosic aby wykonac zabieg (i) korzystajac z refundacji. Jestem kierowca zawodowym i moja sytuacja zdrowotna i w konsekwencji finasowa zaczyna sie bardzo komplikowac. Gdzie moge liczyc na kompleksowe wsparcie okulistyczne? Dziekuje za pomoc

Witam. Mieszka Pan w Warszawie.są tam 2 kliniki okulistyczne i jedna wojskowa. Powinien Pan otrzymać skierowanie na AF i laser od swojego okulisty. Następnie dzwoni Pan do NFZ i tam Panu podadzą adresy gdzie to można zrobić. Pozdrawiam serdecznie