Skupienia krostek swędzących w zgięciach łokci

od półtora roku mam ;problem ze zmianami skórnymi. są to skupienia krostek swędzących w zgięciach łokci, na przedramionach i głównie z tyłu głowy nisko. pojawiają się nie wiadomo kiedy, swędzące miejsca przez drapanie bolą łuszczy się tam skóra.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z dermatologiem, ponieważ bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie stwuerdzić jaka jest ich przyczyna i jakie leczenie będzie włąściwe.