Spadek NEU w morfologii

Witam. Odebralam dzis wyniki morfologii. Pani laborantka powiedziala,ze wszystkie wyniki sa ok, ale jednak niepokoi mnie spadek neu. NEU [tys/uL] 1.6 (2.5-6.00) NEU% 33.7 (37.0-72.0) oraz LYM [tys/uL] 2.5 (1.00-3.50) tu w normie ale LYM% 53.7 (20.0-45.0) czy powinnam sie martwic?

Aleksander Ropielewski

Wszystko zależy od objawów oraz oceny poprzednich wynikó badania morfologii krwii. Opisane odchylenia w wynikach nie budzą znacznego niepokoju.