Spadek wagi u męża

WItam Moja maz ma 32 lata. Od kilku miesiecy spada mi waga. Czuje sie normalnie,nie ma zadnych dolegliwosci. Przy wzroscie 173 wazy 63,9. Jeszcze rok temu wazyl 70kg. Co prawda cwiczy na orbitreku, ale raz na 1,5 tygodnia po 30 min. W morfologii ma podwyzszone monocyty 10,7 (granica do 8,0) neutrocyty 2,1 (2,5-5,0) Limfocyty 1,31 (1,5-3,5) Bazofile 0,01 (0,2 -1,0) Reszta wynikow w normie, lacznie z moczem.

Witam, przyczyn takich wyników morfologii może być wiele.
Monocytozę z pewnością trzeba dalej diagnozować i leczyć.
Polecam przeczytać http://portal.abczdrowie.pl/monocyty i udać się do lekarza prowadzącego.
Masa ciała jest jeszcze prawidłowa, jednak jeżeli mąż nie stosuje żadnych ograniczeń kalorycznych należy to zdiagnozować.