Specyficzne bóle głowy a stres

Witam, Od pewnego czasu dokuczają mi specyficzne bóle głowy, byłam z tym u neurologa jednak lekarz stwierdził, że wszystko jest ok, być może jest to spowodowane stresem. Jednak od wczoraj bardzo boli mnie głowa za uchem z lewej strony, wydaje mi się jakby ból promieniował od karku. Kiedy przechylam głowę ja prawą stronę nic nie odczuwam, jednak na stronę lewą czuję ból. Myślałam, że to może być powód, że źle spałam, ale czy możliwe, żeby dokuczało to cały dzień. Jestem przez to bardzo rozdrażniona i zmartwiona, przez co wydaje mi się, że objawy się potęgują i zaczynam odczuwać też inne. Czy to faktycznie może być stres?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli podejrzewa Pani stresogenne pochodzenie tych dolegliwości to proszę skonsultować się z lekarzem psychiatrą. Pozdrawiam.