Spóźniająca się miesiączka, częste wizyty w toalecie i zmiany skórne u 19-latki

Pytanie do ginekologa: W listopadzie doszło do pettingu z partnerem. Byliśmy oboje w bieliźnie, tylko,że ona była mokra od potu. Po tym zajsciu dostałam miesiączki w terminie, tylko była ona 'lżejsza' w objawach niż normalnie. Od tej pierwszej miesiączki minęło 40(a mam po ok35 dniach). Nie mam żadnych objawów ciąży oprócz częstych wizyt w wc oraz wyprysków.Od kilku dni mam dziwne uczucie w brzuchu, na całej powierzchni,ale także prawie bezbolesne skurcze w podbrzuszu.Mam 19l. Prosze o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisanych objawów nie jest możliwe zweryfikowanie ciąży. Proszę wykonać test ciążowy. Po takim czasie od stosunku powinien być wiarygodny. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a niepokojące objawy będą się utrzymywały to konieczna będzie wizyta u lekarza.

Trzeba zrobic test ciazowy, jezeli ma Pani obawy ,ze zaszla w ciaze. Przez internet ciazy nie mozna rozpoznac. Ale prawdopodobnie powinna wykonac badanie ogolne moczu , bowiem czestomocz to moze byc objaw infekcji drog moczowych.