Spożywanie małej ilości słodyczy a odchudzanie

czy aby schudnąć można jeść słodycze ale mało bo ja jem mało i czy to na to samo wyjdzie gdybym ich wcale nie jadła czy tak samo bym schudła?

Dzień dobry. Istotna jest analiza całokształtu Pani nawyków żywieniowych. Ograniczenie słodyczy może nie pomóc w redukcji masy ciała jeśli np. spożywa Pani żywność bogatą w tłuszcze. Po wskazówki żywieniowe zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Słodycze znajdują się na szczycie piramidy pokarmowej co oznacza, że można je jeść w ograniczonej ilości. Proszę skonsultować ją z dietetykiem tak, aby wplatały się w zbilansowaną dietę. www.ctzo.org