Stan podgorączkowy i nerwica

Choruję na cukrzycę ostatnio podejrzewano u mnie czerniaka paznokcia.Przez to nabawiłam się strasznej nerwicy. Kiedy oczekiwałam na wynik badań dostałam stanu pod. 37,5. I ten stan utrzymuje się do dzisiaj.Rano temperatura 36,6, około god. 9,00 temp. rośnie do 37,2-37,5 utrzymuje się do god.18.00,19.00 i potem opada do 36,6.Miałam badania ob,crp,morfol,mocz,usg brzucha,ginekol,ekg i wszystko ok. Myślę że to przez nerwicę te skoki tem.Mam uczucię drżenia w klatce.Juz nie wiem co mam robić.

Witam,
z perspektywy psychologa można ,oczywiście mówić o reakcji nerwicowej /lęku/na skutek wspomnianej niewiadomej diagnozy.Pomyślałam,że można w sposób niezależny od inne metody leczenia spróbować z pomocą dobrego terapeuty popracować nad lękiem poprzez np.techniki wizualizacji,albo samodzielnie spróbować takiej metody,je.zeli cokolwiek miała Pani z nią do czynienia.Adresy psychoterapeutów znajdzie Pani w Iternecie,albo zapyta znajomych,na forach itp.
Serdecznie pozdrawiam