Stan rany po wszyciu Disulfiram

Witam serdecznie bardzo bede wdzieczna za jakia kolwiek odpowiedz. Moj taka we wrzesniu mial zabieg tzn wszywke lek disulfiram ma problemy od dawna z akloholem a to dlugi temat.Mianowice bardzo sie martwie poniewaz pare tyg temu rana byla w ropie kiedy to ustapilo ma straszy bol w tym miejscu gdzie jest to wykonane martwie sie poniewaz nie jest w pl tylko za granica nie mam jak sie tym zajasc szukam jakich kolwiek informacji dlatego tez korzystam z tej formy. Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza pierwszego kontaktu lub lekarza wykonującego zabieg