Stany niedocukrzenia a mdłości i poty

Witam Od kilku miesięcy cierpię na stany niedocukrzenia lub wręcz przeciwnie mdłości, poty, niepokój po zjedzonej zbyt dużej ilości cukru. Z początku stany niedocukrzenia pojawiały się w nocy po spożyciu alkoholu. Ostatni zdarzyło się wybudzenie po dużej ilości spożytych słodyczy w nocy. Schemat zawsze ten sam niepokój, drżenie ciała, mdłości. 1,5 roku temu lekarz po badaniu hormonalnym stwierdził znacznie podniesiony poziom androstendionu. Ostatnie wyniki: OB 3, tsh 4,14 glukoza 5,65 FT4 13,9

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.