Starania o ciążę po laparoskopowym usunięcia torbieli endometrialnej na jajniku

Dzien dobry. Zdecydowałam sie na zabieg laparoskopowego usuniecia torbieli endometrialnej na jajniku. Bardzo prosze o informacje po jakim czasie od zabiegu mozna wrocic do starań o ciążę? Domyslam sie ze po zabiegu informacje uzyskam od lekarza prowadzącego , teraz chciałabym wiedzieć orientacyjnie. Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, moze to byc okres kilku miesięcy (moze około 6) jednakże nie znam kompletnie rozmiarów, zasięgu zmiany i Pani ogólnego stanu zdrowia. Zalecam konsultacje z lekarzem prowadzacym. Pozdrawiam