Starania o dziecko po stosowaniu leku Euthyrox

Dzień dobry, po jakim czasie przyjmowania euthyroxu możemy starać się ponownie o dziecko? Zacznę od tego, iż całkowicie przypadkowo poprosiłam lekarza internistę o skierowanie na badanie TSH, ponieważ od roku staramy się z mężem o dziecko i nie "wychodzi". Wynik TSH to 32, po czym zrobiłam dodatkowe badania, których wyniki to: FT3 2,82; FT4 0,83; anty-TPO 548,7; anty-TG 28,01, dawkę hormonu 25 brałam przez 2 tyg.; 50 mg również 2 tyg.; 75 mg dziś mija 2 tydzień a wizytę mam dopiero za 2 miesiące

Witam serdecznie. O ciążę można starać się po unormowaniu poziomu hormonów,. Wykrycie przeciwciał anty tyreoperoksydazie może wskazywać na autoimmunologiczne tło choroby tarczycy.