Stenoza kanału kręgowego wynik badania histopatologicznego

Przeszłam 2 operację kręgosłupa-diagnoza:stenoza kanału kręgowego L4-L5,spondyloza LS.Pobrano mi wycinek do badania hisotopat.-oto wynik Tendovaginitis nodularis ligamenti flavi[M-45000].Co oznacza ten wynik? Wizytę mam dopiero za miesiąc.Dodam,że mam napadowe[zwłaszcza w nocy],mijające,bardzo silne bóle kości przedramienia i kości piszczelowej.Bardzo się boję i serdecznie proszę o radę.Pozdrawiam-Katarzyna 46 lat

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wynik badania wskazuje na guzkowe zapalenie pochewki więzadła żółtego. Konieczna konsultacja z rehabilitantem.