Stosowanie antybiotyku i wypadnięcie plomby z zęba

Witam od miesiąc przyjmuje zastrzyki fraxiparine 0,6 i miałam przerwę dwa tygodnie teraz znów biorę te zastrzyki i antybiotyk augmentin i apro-napro bo mila zskrzepa w podudzia teraz leczę stan zapalny przy tym wypadła mi plomba z zeba stara zab zaczyna siniec i boli przy dotyku oraz reguje na ciepło,czuje tez tak by ropa tam byla,czuć po umyciu zębów smród i czy mogę się wybrać do dentysty czy muszę poczekać do zakończenia leczenia? Czy będzie mi mógł coś zrobić zab coraz mocniej zaczyna boleć

Witam. Moja rada gdy zaczyna boleć ząb to nie zwlekać z wizytą u dentysty . Szybka interwencja skraca długość leczenia , leczy się przyczynę pierwotną a nie walczy z powikłaniami. Antybiotyki przyjmowane przez Panią zabezpieczają przed bakteriami uwalnianymi podczas leczenia zęba należy to wykorzystać. Leczenie przeciwzakrzepowe może powodować trudności z przedłużającym się krwawieniem, ale przy leczeniu kanałowym jest łatwe do opanowania. Pozdrawiam