Stosowanie aspiryny w 10 tygodniu ciąży

Hej mieszkam w Irlandii i jestem w 10 tyg.ciazy lekarz tutaj przepisal mi aspiryne w dawce 75 i powiedzial ze powinnam ja brac do 32 tyg.dodam ze mialam juz 5 poronien i troche sie obawiam tej aspiryny.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Z uwagi na przeszłość położniczą lekarz zlecił zażywanie aspiryny. Zna on pełną Pani historię i zapewne uznał, że ryzyko związane z jej zażywaniem jest mniejsze niż ryzyko poronienia bez leków. W razie wątpliwości sugeruję ponownie skontaktować się z lekarzem ginekologiem i poprosić o wyjaśnienie zleconego leczenia.