Stosowanie Desmoxan a bóle głowy, zaniki pamięci, gorączka i zaburzenia koncentracji

Witam ostatnio przez miesiąc brałem desmoxan w dawkach 1,5 mg /kap co 2 godziny Dziennie przez 25 dni brałem 6 kapsułek nie zmniejszając dawki poczym po 25 dniach wylądowałem w szpitalu z bólem głowy zanikami pamięci gorączką brakiem koncentracji czy to mogło być od tego ?

Aleksander Ropielewski

Nie można tego wykluczyć, jednak takie rozpoznanie można postawić dopiero po wykluczeniu innych przyczyn Pańskich dolegliwości.

Lek. Tomasz Budlewski

Objawy niepożądane najczęściej dotyczą przewodu pokarmowego. Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe leki.